Logo

Projekta gaita ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Rūjienā, 2.kārta

Datums: 14.09.2019.

PSIA “Rūjienas Siltums”, ir noslēdzis līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA) Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda ietvaros par projektu – “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Rūjienā, 2.kārta”. “ Projekta numurs 5.3.1.0/17/I/026.

Projekta mērķis ir kvalitatīvas dzīves vides nodrošināšana un piesārņojuma samazināšana, paplašinot notekūdeņu savākšanas tīklus Rūjienas pilsētas aglomerācijā.

Apsazijas ielā, starp Dārza ielu un Viestura ielu, izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas maģistrālie tīkli ar atzariem uz ēkām. Atzari izbūvēti līdz īpašuma sarkanai līnijai. Lai projektu pilnībā pabeigtu, atlicis pavisam maz, atjaunot brauktuves asfalta segumu. Ņemot vērā, ka inženiertīkli ir izbūvēti iedzīvotāji ir aicināti pieslēgties pie ūdenssaimniecības tīkliem jau tagad.

Ķieģeļu ielas sūkņu stacija ar spiedvadu Upes ielā ir izbūvēta, atlicis pavisam maz – no Sadales tīkliem jāsagaida elektrības pieslēguma ierīkošana un sūknētavas automātikas iestatīšana slodzei.

Jāņa ielā izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas maģistrālie tīkli ar atzariem uz ēkām un kanalizācijas sūknētava ar spiedvadu uz Dzirnavu ielu. Pie būvdarbiem palicis atjaunot brauktuves un atjaunot zālienu. Aizķeršanās ir ar elektrības tīklu ierīkošanu, kuru organizē un veic Sadales tīkli, bet cerams, ka līdz oktobra vidu pieslēgums būs izveidots un iedzīvotāji varēs pieslēgties izbūvētajiem ūdenssaimniecības tīkliem.Uz augšu